VASPITAČI PREDŠKOLSKOG UZRASTA
 
1. Kiš Violeta
2. Toplaović Gordana
3. Radišić Maja
4. Selaković Sonja
5. Zorić Jasna

 NASTAVNO OSOBLjE

 

  1. Velemir Martina - profesor srpskog jezika
  2. Jević Slavica - profesor srpskog jezika
  3. Milićević Ljubica - profesor ruskog jezika
  4. Ždrnja Danijela - profesor engleskog jezika
  5. Molnarova Viera - profesor engleskog jezika
  6. Pavkov Biljana - profesor matematike
  7. Kulišić Anja - profesor matematike
  8. Bašić Milena - profesor biologije
  9. Šijakov  Milica - profesor fizike
  10. Žarković Dragoslav - profesor tehničkog obrazovanja
  11. Vekić Svetlana - profesor geografije
  12. Ćulibrk Zlata - profesor hemije
  13. Rupar Snežana - profesor istorije
  14. Tomić Miroslav - profesor istorije
  15. Novaković Nebojša - profesor fizičkog vaspitanja
  16. Ćulibrk Slobodan - profesor fizičkog vaspitanja
  17. Ivković Obrad - profesor muzičke kulture
  18. Velimir Sanja - profesor likovne kulture
  19. Kukučka - Supekova Marija- nastavnik slovačkog jezika sa elementima nacionlane kulture
  20. Karču Koprivica Marta – nastavnik mađarskog jezika sa elelmentima nacionalne kulture
  21. Karanović Marija - profesor informatike
  22. Srdić Srboljub – veroučitelj
  23. Petrović Anica – veroučitelj
  24. Kecman Vesna  -  magistar didaktičko metodičkih nauka
  1. Ševo Mirjana - nastavnik razredne nastave
  2. Jeličić Snežana - profesor razredne nastave
  3. Ajder Olgica- profesor razredne nastave
  4. Boškić Jovan - profesor razredne nastave
  5. Banjac Nada - nastavnik razredne nastave
  6. Bojinović - Labus Mira - profesor razredne nastave
  7. Dugajlić Radmila - nastavnik razredne nastave
  8. Kavgić Jasna - nastavnik razredne nastave
  9. Grbić Ksenija - nastavnik razredne nastave
  10. Jeličić Dragana – professor razredne nastave

 

 

 

 

 

TEHNIČKO OSOBLjE
 
1. Trninić Jova - domar
2. Banjac Veselko - domar
3. Rajić Senada - servirka 
4. Obrenić Sandra - spremičacica
5. Bičanski Marijana - spremačica
6. Knežević Dobrila - spremačica
7. Grbić Gordana - spremačica
8. Dukić Maja - spremačica
9. Kecman Jela - spremačica
10. Bašić Daniela - spremačica
11. Radošević Marica - spremačica
12. Kresoja Milanko - spremač

DIREKTOR ŠKOLE


Mrđa Milkan - profesor politehničkog obrazovanja

 
ADMINISTRATIVNI RADNICI
 
1. Rudić Milanka - sekretar
2. Lifka Zlata - šef računovodstva
 
 
STRUČNI SARADNICI

1. Živkov Dana - pedagog
2. Škorić Aleksandra - bibliotekar
Dizajn i kod prilagodio: "Studio Cukovic" PointLink. © OŠ "ZDRAVKO ČELAR" ČELAREVO, Sva prava zadržana
  • Zdravko Celar
  • snovna Skola
  • Celarevo
  • Osnovna Skola Zdravko Celar, Celarevo, Srbija

  • Osnovna Skola
  • Zdravko Celar
  • Celarevo
  • Polovni automobili

    ren a car novi sad

    Smjestaj Osijek

    Sajtovi

    vencanice